Oracle DB Specialist - TPP & Remote

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 3 500 €
Ref. Č.
1-16-41675-1

Nová príležitosť pre Oracle databázových špecialistov sa otvára v medzinárodnej spoločnosti pôsobiacej v bankovom prostredí.

Náplň práce:

  • Inštalácia a konfigurácia Oracle platformy
  • Vytváranie Oracle databáz
  • Administrácia, úrdžba, dokumetácia, práca v Oracle databázach
  • Backup and recovery databáz
  • Patch and Release management
Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

  • skúsenosť so správou Oracle databázy (11g/12c/19c administrácia)
  • orientácia v Oracle RAC a Data Guard
  • znalosť Linux OS
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni
Benefity

Benefity:

  • ročné finančné bonusy
  • možnosť práce z domu
  • preplácané jazykové kurzy a certifikácie
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom