pripája sa...

OPPORTUNITY IN BANKING SECTOR

Lokalita Bratislava
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Kubicskóová Petra
Ref. Č. 18460

Pre nášho klienta momentálne obsadzujeme pozíciu na oddelení medzinárodných platieb, kde hľadáme šikovných kandidátov so znalosťami bankovníctva. Ak máte záujem pracovať pre významnú zahraničnú spoločnosť, kde by ste mohli naplno uplatniť svoje vedomosti a zručnosti, máme pozíciu pre Vás!

Náplň práce:

  • práca s medzinárodnými bankovými štandardmi a transakciami
  • sledovanie platieb
  • aktualizovanie a oprava chybných položiek
  • komunikácia so zahraničnými pobočkami spoločnosti
  • práca v bankových systémoch
  • ad hoc úlohy a celková administratívna podpora tímu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie ekonomického smeru (bankovníctvo výhodou)
  • Predchádzajúce skúsenosti v oblasti bankovníctva veľkou výhodou
  • Angličtina na úrovni B1
  • používateľ MS Office
  • proaktívny prístup

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Business Support Center | Administratíva | Finance | Špecialista | Administratívny pracovník | Banking specialist