pripája sa...

Operátor výroby - zatiaľ 1 zmenná prevádzka

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 650 - 980 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Krajčovičová Diana
Ref. Č. 2-21-32917

Významná nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive - výroba výfukových systémov robotickým zváraním pre JLR Nitra.

Vašou náplňou práce bude:

  • obsluha zváracích robotov a príslušných zariadení
  • nakladanie komponentov na zvárací prípravok
  • výmena zváracích prípravkov
  • vykladanie hotových výfukov zo zváracích prípravkov
  • testovanie výfukov na skúšobnom zariadení
  • ukladanie výfukov do interného balenia
  • montáž komponentov na výfuk

Požiadavky

  • prax v automotive výrobe výhodou
  • skúsenosť so zváraním výhodou
  • zodpovedný prístup k práci
  • ochota prejsť v blízkej dobe na dve zmeny

Benefity

  • navýšenie mzdy po skúšobnej dobe na 700€
  • možnosť spraviť si interne kurz zvárania (po kvalifikácii navýšenie mzdy, základná mzda 800€)
  • dochádzkový + výkonnostný bonus
  • menšia firma, príjemné pracovné prostredie
  • 13. plat
  • príspevok na dopravu
  • práca priamo do interného stavu spoločnosti

Výroba a prevádzka | Výroba | Pomocné práce | Remeselné práce | Operátor | Montáž | Production Operator