pripája sa...

LAKOVAČ PRÁŠKOVOU FARBOU

Lokalita Trenčianský kraj
Platové ohodnotenie 750 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Ondrejcová Marta
Ref. Č. 24109

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná strojárska spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta do výroby!

Náplň práce:

  • manipulácia s materiálom
  • vychystávanie a príprava pred lakovaním
  • lakovanie práškovou farbou
  • malé opravy v rámci lakovania

Požiadavky

  • Fyzická zdatnosť
  • Prax na obdobnej pozícii výhodou
  • Stredoškolské vzdelanie
  • Zodpovedný prístup k práci

Benefity

  • Práca na 1 zmenu
  • Nástup ihneď
  • Dochadzkový bonus
  • Kvartálne odmeny

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Výroba | Lakiernik | Production Operator