pripája sa...

OPERÁTOR VÝROBY- Nástup do kmeňa!

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 630 - 680 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Valová Lucia
Ref. Č. 3-21-32517

Ak hľadáte stabilnú prácu v čistom pracovnom prostredí, príjemnom kolektíve a zaškolením do pracovného procesu, je to presne to, čo hladáte. Neváhajte a kontaktujte nás.

Vašou náplňou práce bude:

  • vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
  • označovanie a balenie jednotlivých komponentov
  • zásobovanie strojov komponentami
  • kontrola výrobného procesu

Požiadavky

  • nutné stredoškolské vzdelanie s výučným listom/maturita
  • ochota pracovať na zmeny, vrátane nočných zmien
  • šikovné ručičky a precíznosť v práci (práca je vhodná hlavne pre ženy)

Benefity

  • preplácanie cestovných náhrad !
  • bonusový systém vyplácaný aj v skúšobnej dobe
  • dovolenka a pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce
  • vyplácanie koncoročného bonusu
  • možnosť stravovania sa priamo v závode

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Robotník | Montáž | Operator