pripája sa...

OPERÁTOR VÝROBY (Holíč)

Lokalita Holíč
Platové ohodnotenie 547 - 800 EUR/mes.
Publikované 25 dňami
Kontakt Jaslovská Andrea
Ref. Č. 4-21-29155

Hľadáme manuálne zručných kandidátov na pozíciu OPERÁTORA VÝROBY do Holíča.

Náplň práce:

  • zabezpečovanie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly kvality
  • nanášanie lepidla na kožu, koženku a ostatné polotovary
  • vykonávanie naťahovania, zahýbania kože a koženky a jej orezávanie
  • a všetky ostatné úpravy výrobkov podľa technologického postupu výroby a obsluha strojov
  • šitie kožených a koženkových poťahov
  • vytváranie sprievodných listov a inej evidencie

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:
  • Ochota pracovať v TROJZMENNEJ PREVÁDZKE
  • Ochota pracovať manuálne
  • Dobrý zrak (okuliare nie sú prekážkou)
  • Záujem o dlhodobú spoluprácu

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka:
  • Dochádzkový bonus
  • Prémia za produktivitu
  • Zabezpečená doprava (Senica, Hodonín)

Výroba a prevádzka | Ostatné | Pomocné práce | Remeselné práce | Výroba | Balenie | Manipulant | Operátor | Pomocník | Skladník | Šička | Robotník | Montáž | Production Operator