OPERÁTOR VÝROBY - FYZICKY NENÁROČNÁ PRÁCA V ČISTOM A TICHOM PROSTREDÍ V TRNAVE

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 4,13 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Kiripolská Petra
Ref. Č. 4-21-31369

Pre stabilnú a renomovanú spoločnosť hľadáme operátorov výroby, ktorí majú záujem o fyzicky nenáročnú prácu v priateľskej atmosfére.

Náplň práce:

  • ručná montáž
  • osádzanie dosiek plošných spojov
  • manuálna práca

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať tieto požiadavky:
  • ZŠ/SŠ/SOU vzdelanie
  • prax na pozícii Operátor výroby - výhodou
  • schopnosť a ochota učiť sa nové pracovné postupy
  • ochota pracovať na 3 zmeny
  • manuálna zručnosť

Benefity

Ponúkame:
  • výkonnostný a dochádzkový bonus do výšky 130,- EUR
  • peňažné poukazy na nadčasy
  • zabezpečená autobusová doprava v rámci Trnavy zdarma
  • zabezpečené raňajky na ranných zmenách
  • každú stredu zabezpečená telocvičňa na športové aktivity
  • tiché, čisté a klimatizované prostredie
  • tréningový program a kvalitné vstupné zaškolenie
  • možnosť rýchleho kariérneho postupu

Výroba a prevádzka | Pomocné práce | Výroba | Operátor | Robotník | Montáž | Production Operator