Operátor výrobnej linky - nastavovač!

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 374 - 1 534 €
Ref. Č.
100-10-40403-3

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Náplň práce operátora výroby:

  • Obsluhuje linky a navíjačku odpadu
  • Udržiava odpadový materiál na minime,
  • Vedie predpísanú evidenciu
  • Vykonáva priebežnú kontrolu linky
  • Zabezpečuje priebežnú údržbu linky, ak je to potrebné
  • Vykonáva menšie opravy a údržby, v prípade okamžitého odstavenia linky.
  • Trojzmenná prevádzka

Viac info Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0902985059

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • Vzdelanie technického smeru (najlepšie strojársky odbor),
  • Znalosť práce s PC –Windows ,
  • Technické myslenie a technická zručnosť

Mzda sa skladá zo základnej mzdy 1180€, dochádzkového bonusu 100€, ostatné bonusy 34€, príspevok na dochádzanie podla vzdialenosti od miesta bydliska do 250€ a príplatkov podľa zákonníka práce.

Po skúšobnej dobe mesačná prémia 100€.

  • 13sty a 14sty plat
  • náborový bonus 300€
  • referal bonus 600€

Po zapracovaní prestup do druhej platovej triedy so základnou mzdou 1240€