pripája sa...

OPERÁTOR STROJA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-27958

Spoločnosť so zameraním na výrobu spojovacieho materiálu hľadá OPERÁTORA STROJA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Obsluha stroja a dohliadanie na jeho fungovanie
  • Drobné opravy stroja
  • Poskytovať denné/týždenné prehľady nadriadenému o počte vyrobeného/nevyrobeného tovaru
  • Emailová komunikácia

PRÁCA NA 2 ZMENY STRIEDAJÚCE SA PO TÝŽDNI:
Ranná zmena 6:00-14:30
Poobedná zmena 14.00 – 22.00

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Polygrafické, tlačiarenské, strojárenské vzdelanie je veľkou výhodou
  • Čiastočná prax s tlačiarenským strojom / ofsettovou tlačou je VÝHODOU
  • Predchádzajúca skúsenosť je NEVYHNUTNÁ
  • Základná znalosť MS Office balíčka - MICROSOFT WORD

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka nadštandardné benefity:
  • 13. plat
  • Príspevok na dochádzanie do práce (po skúšobnej dobe – preplatenie SAD/MHD nákladov, okrem auta)
  • Zabezpečený pitný režim a ovocie
  • 100% priplatok cez sviatok a iné

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Operator