pripája sa...

OPERÁTOR/KA VSTREKOLISOV- zabezpečená doprava

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 620 - 690 EUR/mes.
Publikované 10 dňami
Kontakt Ellerová Michaela
Ref. Č. 11570

Popis Práce

Máte šikovné ruky a dobrý zrak?
Tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis hneď teraz.
Vašou náplňou práce bude:

  • optická kontrola výrobkov
  • odoberanie komponentov zo vstrekolisov
  • práca na 3 zmeny
  • Nástup IHNEĎ

Požiadavky

  • ochota pracovať na zmeny
  • dobré motorické schopnosti
  • dobrý zrak
  • otvorenosť a komunikatívnosť

Benefity

  • práca v čistom a príjemnom prostredí
  • pracovné oblečenie a pomôcky
  • dochádzkový bonus mesačný
  • polročné odmeny
  • prechod do interného stavu spoločnosti
  • DOPRAVA do zamestnania ZDARMA zabezpečená zo smerov:

Nitra - Lužianky - Zbehy
Topoľčany - Solčany - Kovárce - Chrabrany - Ludanice - Dvorany - Mýtna - Preseľany - Hrušovany- Koniarovce - Výčapy-Opatovce - Jelšovce - Čakajovce
Merašice - Veľké Ripňany- Obsolovce - Horné Obdokovce - Čermany - Hruboňovo - Šurianky
Radošina - Behynce - Malé Ripňany - Biskupová - Kapince - Malé Zálužie - Nové Sady - Čab
Lehota - Veľké Zálužie - Báb - Rumanová - Rišňovce - Lukáčovce - Alekšince - Sasinkovo
Komjatice - Veľký Kýr- Branč - Ivanka pri Nitre

Iné poznámky

Zaujala Vás táto pozícia?
Pošlite nám Váš životopis alebo prídite osobne, tešíme sa na stretnutie.

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Montáž | Production Operator