Rožširujeme výrobu! Kontrolór/ka kvality so zabezpečenou dopravou

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 525 - 600 EUR/mes.
Publikované 16 hodinami
Kontakt Ellerová Michaela
Ref. Č. 22568

Plastové komponenty, ktoré budete kontrolovať budú súčasťou kvalitných áut.
Vašou náplňou práce bude:

  • 100% výstupná kontrola
  • hľadanie chýb na plastovych komponentoch
  • práca v sede na 2-3 zmeny

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Ochotu pracovať na zmeny
  • Dobrý zrak (môžu byť aj okuliare)
  • Manuálnu zručnosť
  • Trpezlivosť, precíznosť

Benefity

  • Stabilná práca na TPP
  • Prechod do interneho stavu spoločnosti
  • Dochádzkový bonus mesačný
  • Dochádzkový bonus polročný
  • Vianočná odmena
  • Pracovné oblečenie a pomôcky
  • Práca v čistom prostredí
  • Zabezpečená doprava zo smerov ZDARMA:

Nitra - Lužianky - Zbehy
Topoľčany - Chrabrany - Ludanice - Dvorany - Mýtna - Preseľany - Hrušovany- Koniarovce - Výčapy-Opatovce - Jelšovce - Čakajovce
Merašice - Veľké Ripňany- Obsolovce - Horné Obdokovce - Čermany - Hruboňovo - Šurianky
Radošina - Behynce - Malé Ripňany - Biskupová - Kapince - Malé Zálužie - Nové Sady - Čab
Lehota - Veľké Zálužie - Báb - Rumanová - Rišňovce - Lukáčovce - Alekšince

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Production Operator