Operátor/ ka CNC strojov

Trvalý pracovný pomer
Mzda
800 - 950 €
Ref. Č.
3-18-39497

Hľadáme pracovníka priamo v Prešove na pozíciu CNC operátor.

Náplň práce:

  • Obsluha a nastavovanie CNC strojov
  • Nakladanie dielov do strojov
  • Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
  • Zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku
  • Kontrola výrobného procesu
  • Programovanie strojov
  • Hlásenie porúch
Požiadavky
  • SŠ technické vzdelanie – maturita, alebo výučný list
  • Skúsenosti na pozícii operátor CNC, nastavovač CNC, obsluha strojov a zariadení apd.
  • Skúsenosť s programovaním CNC strojov/ úpravami – výhodou
  • Ochota učiť sa nové výrobné postupy
  • Manuálna zručnosť / vzťah k výrobe a výrobnému prostrediu
  • Zodpovednosť
Benefity
  • Práca v čistej strojárskej hale
  • Nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti
  • Dochádzkové bonusy (vyplácané 2x ročne)
  • Stravné lístky s príspevkom nad rámec zákona
  • Rast kvalifikácie a súčasne mzdového ohodnotenia
  • Bonus za odporúčanie zamestnanca