pripája sa...

OPERÁTOR LISU

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 950 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 11 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-30-27814

Náš klient Vám ponúka príležitosť pracovať ako OPERÁTOR formovacej linky.

Vašou náplňou práce bude:

  • Obsluha prípravovne a lisu pri výrobe tehál
  • Jednoduchá obsluha strojného zariadenia
  • Nahlásenie problémov

Práca na RANNÉ a NOČNÉ zmeny (2 dni ranná zmena, 2 dni nočná zmena, 2 dni voľno) RANNÉ ZMENY od 6:00 do 14:45 NOČNÉ ZMENY od 18:00 do 2:45

Zaškolenie je zabezpečené.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vzdelanie technického smeru výhodou
  • Skúsenosť so zváraním/prácou zámočníka je veľkou výhodou
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť

UBYTOVANIE ANI DOPRAVU NEPOSKYTUJEME.

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý benefit:
  • Plne hradené stravné lístky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Robotník | Operator