pripája sa...

Obchodný špecialista

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 15 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-32612

Využite príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a vývoja uzamykacích systémov a prevedení.
Hľadáme posilu do obchodného tímu na pozíciu Obchodný špecialista.
Pracovať budeš aj na predajni aj v teréne.

Tvojou úlohou bude:

  • starostlivosť o zákazníka
  • sledovanie a zodpovednosť za splnenie časových termínov a objednávok
  • súčasťou práce je aj náplň zámerového technika
  • poskytnútie kvalitného poradenstva a pomoc zákazníkovi s výberom vhodného produktu
  • prezentácia produktov spoločnosti a poradenstvo
  • vypracovanie cenových ponúk
  • spolupráca s výrobným oddelením
  • faktúry, dodacie listy, report

Požiadavky

Ak máš tieto skúsenosti neváhaj a pošli svoj životopis:
  • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
  • skúsenosti v Obchode - technické znalosti
  • skúsenosti v B2C
  • aktívny vodič
  • základná znalosť anglického jazyka

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2C | Technický | Maloobchod | Sales representative