pripája sa...

ONLINE MARKETING SPECIALIST

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Dočasné pridelenie
Publikované asi mesiacom
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-13-28134

Si jeden z tých, ktorý má záujem pracovať v dynamickom marketingovom prostredí, zdieľať inovatívne nápady a pojem DIGITAL/ONLINE MARKETING ti nie je cudzí? Ak ťa zaujímajú novinky v online svete a Facebook nepoužívaš len na chatovanie - pošli nám svoje CV a my ti pomôžeme stať sa súčasťou modernej medzinárodnej spoločnosti.

Čo bude tvoja náplň práce?

  • Koordinácia, podpora a realizácia kampaní prostredníctvom rôznych on-line marketingových kanálov
  • Spravovanie webových stránok - aktualizovanie obsahu, spolupráca pri vytváraní návrhu dizajnu, návrhy a optimalizácia obsahu webov
  • Stratégia, realizácia, údržba platforiem on-line marketingovej komunikácie - FB profily, blogy, Instagram profily, webové stránky, e-shop, atď.
  • Správa účtov a propagácia na sociálnych sieťach
  • Hodnotenie internetových projektov
  • Podpora oddelenie marketingu na základe požiadaviek

Požiadavky

Pošli nám svoj životopis, ak máš:
  • Vysokoškolské vzdelanie z odboru marketing je plus
  • Znalosť anglického jazyka
  • Minimálne 3 roky skúseností v oblasti Digital/Online Marketing, E- Commerce, alebo Affiliate Marketing
  • Znalosti webových balíčkov ako Omniture, WebTrends, Google Analytics, TagMan alebo podobné nástroje sú veľkým plus

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Marketing | Špecialista | Manažér | Marketing | Online marketing | Senior | Marketing analyst