pripája sa...

OFFICE MANAZERKA / ASISTENTKA PRE VEDENIE SPOLOČNOSTI

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 11 dňami
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 17034

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Office manager. Ak Vám vyhovuje práca v menšej spoločnosti, ktorá však ponúka medzinárodné prostredie a možete nasúpiť ASAP, pošlite nám Vaše CV.

Vašou náplňou práce bude:

  • asistentská podpora pre manažment spoločnosti
  • účasť na pravidelných týždenných zasadnutiach vedenia spoločnosti
  • plánovanie pracovných ciest (rezervácie leteniek, hotelov, taxíkov)
  • objednávanie kancelárskych potrieb
  • vedenie recepcie (2-3 recepčné)

Požiadavky

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • aktívna komunikácia v anglickom jazyku (úroveň B2) PODMIENKOU
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti na podobnej pozícii PODMIENKOU
  • VŠ vzdelanie
  • príjemné, reprezentatívne vystupovanie
  • dobré organizačné zručnosti
  • dynamická a asertívna osobnosť
  • komunikatívna povaha
  • vodičský preukaz skupiny B

Nástup: ASAP

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod:
  • 5 dní extra dovolenky
  • príspevok na III. dôchodkový pilier
  • kurzy angličtiny na pracovisku
  • zdravé prostredie (ovocie a nápoje)
  • rôzne školenia

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Office manažér | Back office | Výkonná | Administration