pripája sa...

OFFICE ASSISTANT

Lokalita Košický kraj
Publikované asi rokom
Kontakt Ričányová Anna
Ref. Č. 15004

Zodpovednosti, ktoré budú každodennou náplňou práce Office Asistenta sú nasledovné:

Office manažment:

  • zastrešenie fungovania recepcie - celkový manažment kancelárie
  • registrácia a evidencia zmlúv a korešpondencie, elektronická archivácia dokumentov
  • evidencia pokladne - inventarizácia a uzatvorenie pokladne
  • kompletizácia PHM a knihy jázd
  • prijímanie firemnej pošty, e-mailov a ich distribúcia
  • objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia
  • organizácia služobných ciest – letenky, ubytovanie, hotelové rezervácie, cestovné príkazy
  • objednávanie, administrácia a distribúcia stravných lístkov, výplatných pások
  • koordinácia dodávateľov (upratovanie, IT služby a i.)

Podpora konzultantov:
  • telefonický kontakt s kandidátmi a jazykové testovanie uchádzačov
  • organizácia pracovných pohovorov pre konzultantov
  • aktualizácia databázy uchádzačov o zamestnanie
  • písomná a telefonická komunikácia s obchodnými partnermi a uchádzačmi
  • komplexná administratívna podpora pri výberových konaniach
  • administratívna podpora konzultantov
  • riešenie a zabezpečovanie ostatných požiadaviek pre komplexnú podporu teamu
  • pomoc pri organizácii marketingových akcií

Požiadavky

Ste vhodným kandidátom na pozíciu Office assistant, ak spĺňate tieto nevyhnutné predpoklady:
  • AKTÍVNA ZNALOSŤ ANGLICKÉHO JAZYKA SLOVOM AJ PÍSMOM
  • SŠ resp. VŠ vzdelanie ekonomického alebo humanitného zamerania
  • výborná znalosť balíka MS Office ( Excel, Word, PowerPoint, Outlook )
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
  • predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii v trvaní min. 1 rok - výhodou
  • uprednostníme kandidáta s bydliskom v mieste výkonu práce = KOŠICE

Osobnostné predpoklady:
  • samostatnosť, presnosť a dôsledný time - management
  • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
  • flexibilita, schopnosť operatívne riešiť zadané úlohy
  • organizačné schopnosti a proaktivita pri riešení úloh
  • schopnosť zvládania stresu a prioritizácie úloh

Benefity

  • možnosť sebarealizácie v oblasti administratívy
  • dynamická, veľmi samostatná práca
  • každodenná práca s ľudmi
  • rozmanitá pracovná náplň
  • aktívne využívanie cudzieho jazyka
  • priateľský kolektív, teambuildingy a iné tímové aktivity
  • stravné lístky s príspevkom zamestnávateľa nad rámec zákona
  • príspevok na športové aktivity
  • príspevok na jazykové vzdelávanie
  • potrebné technické vybavenie na efektívny výkon práce

Zaujala Vás táto pozícia? Spĺňate všetky nevyhnutné podmienky pre výkon práce?
V tom prípade nám pošlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.
Prvé kolo pohovoru s kandidátom prebehne telefonicky s overením úrovne jazyka.
Následne budú vyhovujúci kandidáti pozvaní na osobné stretnutie.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | HR | Asistent / asistentka | Office manažér | Recepčná | Výkonná | Front office | Osobná | HR lecturer