pripája sa...

Oddelenie objednávok hľadá šikovnú asistentku

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 24248

Medzinárodná spoločnosť, ktorá je silným hráčom na svetovom trhu v oblasti elektroniky, informačných a komunikačnýchch technologií hľadá šikovnú kolegyňu do tímu na oddelení objednávok.

Vašou náplňou práce bude:

  • Administratívna podpora obchodného oddelenia
  • Práca s objednávkami v internom systéme spoločnosti
  • Kontrola údajov uvedených v objednávkach
  • Aktívna mailová a telefonická komunikácia s obchodnými partnermi a zákazníkmi spoločnosti ohľadom správnosti objednávok
  • Sledovanie dostupnosti tovaru na sklade

Požiadavky

Úšpešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ / VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť s prácou s objednávkami je podmienkou
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Aktívna znalosť MS Office
  • Zodpovedný prístup k práci

Spoločnosť ponúka možnosť zísakť cenné pracovné skúsenosti z prostredia úspešnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Assistant