pripája sa...

Odborný zákaznícky servis s nemeckým jazykom

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR
Publikované 7 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-31589

Je Vašim cieľom začať sa profesionálne realizovať? Chceli by ste prispievať ku zmenám v jednej z najvýznamnejších medzinárodných spoločností pôsobiacich v oblasti FMCG?
Ak patrí nemecký jazyk medzi Vaše hobby a zároveň máte základy anglického jazyka, ktorému by ste sa radi venovali aj vo svojej profesii, tak neváhajte a pošlite nám svoj životopis hneď teraz!

Vašou náplňou práce bude:

  • poradenstvo ohľadom využitia miestnych maloobchodníkov pre distribúciu produktov
  • citlivé zaobchádzanie s kritickými situáciami a ich preposlanie manažérovi
  • vybavovanie vzoriek a promo balíkov produktov
  • spolupráca a administratívna podpora v rámci oddelení
  • spracovanie údajov nových zákazníkov
  • komunikácia s jednotlivými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Čo všetko by ste mali mať?
  • ukončené vysokoškolské/stredoškolské vzdelanie
  • polročnú prax v administratíve
  • komunikatívnu znalosť nemeckého jazyka (C1)
  • základná znalosť anglického jazyka na úrovni A2, aby si vedel prečítať email od zákazníka
  • energický charakter schopný prispôsobiť sa zmenám
  • prístup zameraný na zákazníka, tímový hráč
  • pokročilé znalosti v MS Office

Benefity

  • 13. plat
  • Referral bonus
  • 5 sick days
  • Home office
  • Extra príspevok na stravné lístky
  • Bezplatné členstvo v 2 telocvičniach v Bratislave
  • Možnosť relokačného bonusu

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Referent | Špecialista | Spracovania dát | Excel | Administration