Odborník v oblasti motorizmu s maďarským jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 000 - 1 300 €
Ref. Č.
1-26-33960

Zaujíma ťa oblasť motorizmu ? Pokiaľ rád/a komunikuješ v maďarskom a anglickom jazyku – táto pozícia bude pre teba tou pravou!

Tvojou hlavnou náplňou práce bude

  • Budeš zodpovedný/á za všetky servisné úkony a administratívu s nimi spojenú.
  • Taktiež budeš kontrolovať či všetky servisné úkony zaznamenané v internom systéme sedia (napr.: informácie o autorizačných povoleniach treba v systéme spárovať s príslušnými faktúrami).
  • Je dôležité, aby všetky potrebné administratívne úkony spojené so servisom boli v súlade so zmluvami.
  • Pokiaľ sa bojíš, že táto pozícia nezahŕňa ľudský kontakt, s radosťou ti môžem povedať, že jednou z ďalších úloh bude okrem iného aj komunikácia s internými klientmi

Táto pozícia ti dáva aj skvelú príležitosť na získanie vhľadu do oblasti servisu či typov servisného oceňovania !

Požiadavky

Pokiaľ sa Ti páči, čo si sa zatiaľ dozvedel/a o tejto pozícii a spĺňaš nasledujúce požiadavky, tak chceme vidieť tvoje CV čo najskôr!

  • Aktívna znalosť MAĎARSKÉHO jazyka na úrovni C1 – poľštinou budeš primárne reprezentovať spoločnosť, čiže tu naozaj nie je priestor na omyl, pri ANGLIČTINE sú požiadavky benevolentnejšie- úroveň B1
  • Predošlá skúsenosť v oblasti administratívy/ back-officu je nutnosťou
  • Predchádzajúce skúsenosti s procesovaním faktúr alebo podobnou prácou sú veľkou výhodou

Ak sa zaujímaš o túto oblasť a považuješ sa za technický typ, neváhaj a zareaguj !

Benefity
  • Jazykové kurzy
  • Ročný bonus
  • Sick day
  • Firemné akcie a iné