pripája sa...

ODBORNÍK PRE ÚČTOVNÍCTVO A REPORTING

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Chládeková Marcela
Ref. Č. 2-11-24746

Máme pre Vás voľné pracovné pozície ODBORNÍK PRE ÚČTOVNÍCTVO A REPORTING pre rozrastajúcu sa medzinárodnú prosperujúcu spoločnosť.

Vašou náplňou práce bude:

  • Účtovanie v sústave podvojného účtovníctva na základe platných štandardov
  • Príprava súvahy, výkazu ziskov a strát, príprava ďalších reportov
  • Riešenie prípadných finančných nezrovnalostí
  • Zber dát a ich následná analýza
  • Zodpovednosť za mesačné uzávierky
  • Kontakt s manažérmi, kolegami a klientmi

Požiadavky

Pokiaľ spĺňate nasledovné kritériá, neváhajte a ešte dnes nám pošlite Váš životopis:
  • Znalosť komplexnej účtovnej agendy
  • Prax v odbore v rozpätí 2-3 rokov
  • Anglický jazyk na pokročilej- komunikatívnej úrovni - preskúšame si Vás na pohovore
  • Znalosť MS Office
  • Vítané sú skúsenosti so softvérom SAP
  • Vítané je taktiež ukončené štúdium v oblasti účtovníctva alebo financií

Osobnostne hľadáme kandidáta:
  • So zameraním na detaily
  • S dobrými numerickými schopnosťami

Benefity

Benefitom pre Vás bude:
  • Flexibilný pracovný čas
  • Finančné bonusy
  • Jazykové kurzy plne hradené spoločnosťou
  • Pravidelné akcie pre zamestnancov
  • Možnosť profesného postupu v rámci oddelenia

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | ACCA | SAP | Centrá zdieľaných služieb | Senior | IFRS | Hlavná kniha | Čiastkový | Komplexný | Bookkeeper, accountant