Odborník na sociálne média s nemeckým jazykom

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 300 €
Ref. Č.
1-19-39235-3

Máš záujem o prácu v medzinárodnej spoločnosti? Si zdatný v cudzích jazykoch a bavia ťa sociálne siete?

Tak to hľadáme práve teba.

Náplňou práce bude:

  • výskum a analýza najnovších trendoch v online konverzáciách
  • vyhľadávanie, konsolidácia a výsledná analýza údajov
  • poskytovanie poradenských služieb klientom
  • tvorba prezentácii na základe získaných poznatkov
Požiadavky

Musíš spĺňať nasledovné požiadavky:

  • komunikačná znalosť nemeckéího jazyka (B2 level minimálne)
  • ovládanie pokročilých funkcií v programe PowerPoint
  • záujem o prácu v oblasti sociálnych sietí a médií
Benefity

Benefity sú:

  • 13. plat
  • vykonnostny bonus podla vysledkom jednotlivca a vysledkov firmy
  • zivotne poistenie a zdravotna starostlivost
  • sick days, moznost HO, 25 dni dovolenky pre vsetkych
  • referal bonus
  • cafeteria

A mnoho dalsich bonusov, ktore budu odkomunikovane pocas pohovoru.