pripája sa...

ODBORNÁ STÁŽ V HR

Publikované 29 dňami
Kontakt Lalinská Mariana
Ref. Č. 23763

Máš chuť získať už počas štúdia alebo po štátniciach cenné skúsenosti v oblasti HR? Využi možnosť odbornej stáže u nás.

Ponúkame možnosť projektovej stáže počas leta 2016 nabrať cenné skúsenosti, ktoré Ti pomôžu pri hľadaní práce.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Práca s HR databázou
  • Komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
  • Podpora recruitment procesu
  • Pozývanie uchádzačov na pohovor
  • Administratívna podpora oddelenia
  • Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3 až 6-tich mesiacov.
Stážisti počas odbornej stáže nepoberajú žiadnu mzdu.

Požiadavky

  • Študent alebo absolvent VŠ
  • Záujem rásť a učiť sa vo svojom odbore
  • Kladný vzťah k administratívnej práci
  • Zodpovedný prístup k úlohám
  • Znalosť MS Office
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

  • získanie cennej praxe pre lepšie možnosti uplatnenie po skončení štúdia
  • získanie prehľadu o pracovných možnostiach na trhu práce
  • zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
  • možnosti kariérneho rozvoja
  • rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/brigady-docasna-praca/

HR a kancelářské služby | Finance a bankovníctvo a investície | Kancelářské služby | Účtovníctvo | Asistent / asistentka | Recepčná | Fakturant | Junior | Front office | Assistant