pripája sa...

ODBORNÁ STÁŽ PRE ŠTUDENTOV v HR

Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Lalinská Mariana
Ref. Č. 17037

Máš chuť získať už počas štúdia cenné skúsenosti v oblasti recruitmentu a HR? Využi možnosť dlhodobej odbornej stáže pre študentov vysokých škôl.

Ponúkame možnosť na 3-6 mesiacov okúsiť prostredie personálnej agentúry.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Pre-selekcia životopisov
  • Práca s databázou
  • Vyhľadávanie vhodných kandidátov
  • Telefonický kontakt s kandidátmi
  • Reporting

Rozsah práce: 20h/týž. po dobu 3 až 6-tich mesiacov.
Študenti počas odbornej stáže nepoberajú žiadnu mzdu

Požiadavky

  • Študent VŠ
  • Záujem rásť a učiť sa v oblasti recruitmentu a HR
  • Anglicky jazyk na aktívnej úrovni
  • Kladný vzťah k adminstratívnej práci
  • Zodpovedný prístup k úlohám
  • Znalosť MS Office
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť práce v tíme ale aj samostatne

Benefity

  • získanie praktických skúseností pre študentov VŠ
  • zaujímavá práca v dynamickom pracovnom tíme
  • možnosti kariérneho rozvoja
  • rozšírenie možnosti uplatnenia na trhu práce

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/brigady-docasna-praca/

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Asistent / asistentka | Recepčná | Junior | Front office | Administration