pripája sa...

Obsluha CNC strojov/ kusová výroba s množstvom benefitov

Lokalita Martin
Platové ohodnotenie 650 - 1 600 EUR
Publikované 18 dňami
Kontakt Tršková Ivana
Ref. Č. 6-21-30940

Ponuka vhodná pre kandidátov, ktorí majú chuť pracovať vo výrobnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou na trhu práce a vlastným motivačným systémom.
Náplň práce:

  • výroba dielov v kusovej a malosériovej výrobe,
  • čítanie výkresovej dokumentácie a technologických postupov,
  • obsluha CNC frézovacích strojov pomocou ovládacieho panela v systéme Heidenhain alebo obsluha sústružníckeho CNC a spracovanie programu v programovacom jazyku Sinumeric
  • upnutie obrobku do pracovného priestoru,
  • výber a osadenie nástrojov do zásobníka stroja,
  • kontrola programu a jeho prípadná úprava,
  • nastavenie zmeny údajov geometrie nástrojov a technológie programu,
  • zabezpečenie kvality počas výrobného procesu
  • práca na 2 zmeny

Požiadavky

  • 2 roky skúsenosť s obsluhou CNC strojov v kusovej výrobe
  • manuálna a technická zručnosť
  • praktické myslenie
  • požiadavky závisia od konkrétneho zamerania fréza/sústruh

  • možnosť kariérneho rastu na pozíciu programátora CNC či majstra
  • letné a vianočné príspevky
  • príplatky nad rámec zákonníka práce
  • možnosť získania nadtarifnej zložky na mesačnej báze

V prípade bližších informácií ma neváhajte kontaktovať na 0902 985 057.

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | Nástrojár | Údržbár | CNC | CNC machine operator