pripája sa...

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA V PRIEMYSELNEJ OBLASTI

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 22813

Ste komunikatívny a máte obchodnícke skúsenosti? Využite ich na pozícii OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU a rozvíjajte svoje zručnosti ďalej.

Vašou náplňou práce bude:

  • Akvizičná a obchodná činnnosť
  • Zodpovednosť za zverený región
  • Príprava cenových ponúk a negociácia podmienok
  • Starostlivosť o zákazníkov a udržiavanie dobrých vzťahov spoločnosti
  • Administratívna činnosť

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
  • Prax na pozícii obchodného zástupcu v oblasti min. 2 roky PODMIENKOU
  • Skúsenosti z oblasti priemyslu VEĽKOU VÝHODOU
  • Odolnosť voči stresu
  • Trestná bezúhonnosť

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, home office a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Priemysel |