OBCHODNÝ ZÁSTUPCA v oblasti stavebníctva - aj pre ABSOLVENTOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 800 EUR
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30263

Vŕtačka, kladivo, brúska, skrutkovač, akumulátor, protipožiarny náter, servis,poradenstvo, praktická ukážka, a mnoho mnoho ďalšieho.
Sú ti známe tieto produkty? Orientuješ sa v stavebníctve? Obchodného ducha máš v krvi?
Ak je odpoveď áno - tak hľadáme teba. Ak je tvoja odpoveď nie, ale chcel by si sa rozvíjať v tejto oblasti, tak hľadáme teba.
Pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva, hľadáme OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU v Bratislavskom kraji.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Akvizícia a starostlivosť o existujúcich zákazníkov v rámci zevereného regiónu
  • prezentovanie produktového portfólia priamo v teréne
  • tvorba cenových ponúk, tvorba plánov, reportov
  • analýza trhu
  • marketingové aktivity
  • zodpovednosť za obchodné ciele a plány

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ/ VŠ vzdelanie (technického smeru výhodou)
  • komunikatívna znalosť Anglického jazyka - vodičský preukaz B
  • skúsenosti s obchodom
  • komunikatívnosť, chuť rásť a vzdelávať sa

Stavebníctvo | Obchod a marketing | Obchod | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | Stavebníctvo | Sales representative