pripája sa...

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - STAVEBNÍCTVO

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 2 500 EUR
Publikované 4 hodinami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-30008

Pracuj pre stavebnú spoločnosť, ktorá je na Slovenskom trhu už viac ako 20 rokov a má za sebou veľa úspešných projektov.

Ak sa nebojíš akvizície, v stavebníctve sa cítiš ako doma, tak si pošli svoj životopis a pracuj ako OBCHODNÝ ZÁSTUPCA.

Pracovná náplň:

  • akvizícia nových obchodných príležitostí v rámci Slovenska
  • obchodné stretnutia s klientmi
  • marketingové aktivity, prezentovanie a propagácia portfólia spoločnosti
  • analýza a monitorovanie trhu, sledovanie trendov na trh
  • zodpovednosť za obchodné ciele a plány

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • SŠ/ VŠ vzdelanie v oblasti stavebníctva výhodou
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • Skúsenosti v oblasti stavebníctva, verejného obstarávania
  • Znalosť trhu v oblasti stavebníctva
  • Samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita

Benefity

Spoločnosť ďalej ponúka:
  • služobné auto
  • mobil
  • notebook
  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • možnosť kariérneho rastu
  • príjemná rodinná atmosféra

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Stavebníctvo | Sales representative