pripája sa...

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - STAVEBNÍCTVO

Lokalita Košický kraj
Publikované 10 mesiacmi
Kontakt Jakabová Katarína
Ref. Č. 19065

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa dizajnom, výrobou a distribúciou podlahových krytín, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu OBCHODNÝ ZÁSTUPCA pre Východoslovenský región.

Náplň práce:

  • Udržiavanie obchodných vzťahov so zákazníkmi
  • Poskytovanie klientského servisu a poradenstva
  • Aktívne podieľanie sa na zvyšovaní počtu klientského portfólia
  • Pravidelná komunikácia s architektmi, projektantmi a investormi v regióne
  • Zodpovednosť za plnenie plánu predaja v pridelenom regióne
  • Vypracovávanie cenových ponúk a kalkulácií
  • Reporting

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie (oblasť stavebníctva, architektúry, ekonomiky a pod.)
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka je PODMIENKOU
  • Prax v oblasti obchodu min. 1 - 2 roky - skúsenosť s podobnými produktmi je veľkou výhodou
  • Veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Dynamickosť, dravosť, samostatnosť
  • Ochota cestovať

Benefity

  • Práca pre nadnárodnú spoločnosť
  • Home office + cestovanie v regióne
  • Motivačné platové ohodnotenie
  • Automobil, mobilný telefón, tablet, pripojenie na internet

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Regionalny manažér | Oblastny manažér | Stavebníctvo |