OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - PREDAJCA MEDIÁLNEHO PRIESTORU- práca na živnosť

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 2 000 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-31992

Každú voľnú chvíľu tráviš na Facebooku, Instagrame, Youtube a iných sociálnych médiách? Zdieľaš, likeuješ, followuješ a vieš o všetkom: kedy, kto, čo, s kým a ako? Baví ťa obchod a nemáš rád slová NIE! NECHCEM! NEDÁ SA! ? Tak hľadáme teba.

Pre spoločnosť, ktorá patrí medzi top desiatku digitálnych publisherov na Slovensku, hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Predajcu mediálneho priestoru.

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • vyhľadávanie nových klientov, - budovanie dlhodobých vzťahov
  • osobné stretnutia
  • predaj natívnej reklamy, článkov, instagram posty, bannery
  • vypracovanie kreatívnych návrhov kampaní
  • spolupráca s kolegami pri tvorbe reklamy
  • reportovanie, objednávky, cenotvorba

PATRÍME MEDZI TOP 10 DIGITÁLNYCH PUBLISHEROV NA SLOVENSKU

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • skúsenosť v oblasti médií
  • anglický jazyk
  • INSTAGRAM a FACEBOOK
  • drive, energia, komunikatívnosť
  • kreatívne myslenie
  • chuť a zvedavosť

Benefity

  • home office
  • mobil/ notebook
  • chill room s PlayStation
  • bikesharing
  • mladý kolektív

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | Servis / služby | Sales representative