pripája sa...

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA PRE ČESKO - POHONNÉ HMOTY

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-31567

Popis Práce

Máte už plné zuby cestovania?

Medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a predaja produktov z ropy, pohonných hmôt, spracovanie ropy a chémie hľadá skúsených kandidátov na pozíciu OBCHODNÝ ZÁSTUPCA.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • aktívny predaj po telefóne, žiadne osobné stretnutia
  • získavanie nových zákazníkov
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov
  • vyjednávanie
  • reporty
  • podpora tímu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • skúsenosť s predajom pohonných hmôt
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • výborné komunikačné a obchodné zručnosti

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | Chémia | Sales representative