pripája sa...

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - pohonné hmoty

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-30-30493

Medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a predaja produktov z ropy, pohonných hmôt, spracovanie ropy a chémie hľadá skúsených kandidátov na pozíciu OBCHODNÝ ZÁSTUPCA- pohonné hmoty.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • aktívny predaj pohonných hmôt
  • vyhľadávanie nových zákazníkov
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • zabezpečiť dodržiavanie jednotlivých predpisov a smerníc
  • úzka spolupráca s manažmentom spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • skúsenosť s predajom pohonných hmôt minimálne 3 roky- PODMIENKA!
  • komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • výborné komunikačné a obchodné zručnosti

Benefity

  • Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej spoločnosti
  • Atraktívne kariérne príležitosti
  • Možnosť rotácie
  • Zdravotná starostlivosť
  • Flexibilný pracovný čas
  • Atraktívne pracovné prostredie
  • Príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Obchod a marketing | Finance | Obchod | Account manager | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | Sales representative