pripája sa...

OBCHODNÝ ZÁSTUPCA - OEM ZARIADENIA !

Lokalita Nitra
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 100 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Krajčovičová Diana
Ref. Č. 2-13-31941

Máte skúsenosti v oblasti OEM zariadení? Obchod je vaša srdcovka?

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu OBCHODNÉHO ZÁSTUPCU OEM ZARIADENÍ.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • aktívna návšteva zákazníkov - výrobné spoločnosti
  • pridelené portfólium zákazníkov
  • akvizícia nových zákazníkov
  • zodpovednosť za Bratislavský a Trnavský región
  • administratívna činnosť - reporty
  • podieľanie sa na tendroch

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • skúsenosti na obchodníckej pozícii
  • skúsenosti s OEM - PODMIENKA !
  • komunikatívnu úroveň anglického jazyka
  • základný prehľad v elektrotechnike
  • komunikatívnosť, obchodný duch

  • Práca nie je viazaná na kanceláriu, preto je možné pracovať aj formou HOMEOFFICE
  • Automobil aj na súkromné účely

Obchod a marketing | Obchod | Account manager | Manažér klúčových klientov | Obchodný zástupca | Akvizícia | B2B | B2C | Automobilový priemysel | Stroje | Sales representative