pripája sa...

Obchodný zástupca - možnosť práce formou Home Office

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Záhumenská Zuzana
Ref. Č. 3-13-33202

Využite príležitosť pracovať pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti výroby a vývoja uzamykacích systémov a prevedení.
Hľadáme vhodného kandidáta do rozrastajúceho sa tímu na pozíciu Obchodného Zástupcu pre Slovensko.

Hlavnou náplňou práce bude:

  • Aktívna starostlivosť o existujúcich zákazníkov budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
  • Starostlivosť o produktové portfólio z oblasti zámočníctva, predaj komplexných riešení
  • Vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
  • Analýza požiadaviek a potrieb klienta, navrhovanie a príprava riešení
  • Vypracovanie cenových ponúk
  • sledovanie nových produktov na trhu, monitoring trhu a konkurencie
  • Spolupodielanie sa na marketingových aktivitách (návrh a tvorba letákov, cenníkov, katalógov a pod.)

Požiadavky

  • SŠ/VŠ
  • Prax v oblasti obchodu (strojárstvo, zámočníctvo, stavebníctvo apod.)
  • Základná znalosť anglického jazyka (min.A2)
  • Silné komunikačné, prezentačné zručnosti a negociačné zručnosti - schopnosť presvedčiť
  • Analytické a technické myslenie
  • Tímový hráč
  • Flexibilita, samostatnosť
  • Orientácia na výsledok

Benefity

  • Možnosť práce formou home office
  • Variabilná zložka
  • Auto, notebook, mobil aj na súkromné účely

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | Manažér klúčových klientov | B2B | Electro (VO/MO) | Stavebníctvo | Technický | Sales representative