pripája sa...

MEDICÍNSKY REPREZENTANT so skúsenosťami v FMCG

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 18 dňami
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-14-30843

Máš skúsenosti v oblasti FMCG? Obchod je tvoja srdcová záležitosť? Máš chuť nazrieť aj do oblasti farmácie a liečív a naučiť sa niečo nové?

Tak potom hľadáme práve teba.

Pošli svoj životopis a staň sa súčasťou tímu medicínskych reprezentantov pre úspešnú farmaceutickú spoločnosť.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za Bratislavu a okolie
  • Návštevy lekárov a lekární
  • Prezentovanie produktového portfólia
  • Analýza trhu a konkurencie
  • Reporting

Požiadavky

Ideálny uchádzač by mal mať:
  • min. SŠ vzdelanie
  • Skúsenosti v oblasti FMCG
  • Chuť naučiť sa niečo nové
  • Schopnosť zorganizovať a efektívne využívať svoj čas
  • VP sk. B, aktívny vodič

Hľadáme dynamického, zapáleného kandidáta, ktorý bude do práce chodiť s úsmevom a nadšením

Benefity

  • Možnosť práce v silnej a stabilnej spoločnosti
  • Osobný automobil aj na súkromné účely
  • Kafeteria
  • Štvrťročné bonusy

Obchod a marketing | Farmacia | Medicinsky reprezentant | Generické produkty | Sales representative