pripája sa...

Obchodný zástupca (farmácia)

Lokalita Banská Bystrica
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 25 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 2-13-30012

Si dobrý obchodník a oblasť farmácie ti nie je cudzia? + Bývaš v Banskobystrickom kraji? Tak hľadáme práve Teba na pozíciu obchodného zástupcu.

Náš klient - renomovaná farmaceutická spoločnosť hľadá vhodného uchádzača na pozíciu OBCHODNÝ REPREZENTANT pre Banskobystrický kraj.

Využi jedinečnú príležitosť a staň sa členom silného a úspešného obchodného tímu s medzinárodným pôsobením!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za pridelený región - RA, RS, LC, VK, ZH, ZV, BR, BB, RK, LM, MT, CA, KM, ZA, DK, TS
  • Pravidelné návštevy lekárov, kliník, ambulancií
  • Udržiavanie dobrých obchodných vzťahov a rozvoj partnerstva
  • Prezentácia a marketing produktov spoločnosti
  • Pravidelný reporting area manažérovi

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:
  • predchádzajúcu pracovnú skúsenosť z oblasti obchodu - FARMÁCIA (medicínsky reprezentant)
  • výborné obchodnícke zručnosti
  • analytické myslenie
  • silnú orientáciu na prácu so zákazníkom
  • schopnosť denne komunikovať s lekármi, zdravotnými sestrami a špecializovaným zdravotníckym personálom

Benefity

  • služobné auto,
  • mobil
  • laptop

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Farmacia | Medicinsky reprezentant | Farmár | Lovec | Obchodný zástupca | Originálne produkty | Akvizícia | Sales representative