pripája sa...

OBCHODNÝ MANAŽÉR (strojárstvo, technika)

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23358

Si skúsený obchodník a technicky zdatný typ? Hľadáš prácu, ktorá by bola pre teba výzvou a zároveň ti umožnila sebarealizáciu?

Pre nášho klienta - významnú strojársku spoločnosť - obsadzujeme pozíciu Obchodného manažéra!

Náplň práce:

  • Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov - malosériová výroba, predaj kapacít strojov
  • Key account management
  • Vedenie obchodných rokovaní
  • Účasť na vyjednávaní zmluvných podmienok, negociácii cien
  • Technické poradenstvo zákazníkom
  • Zodpovednosť za obchodné výsledky, účasť na pravidelných poradách
  • Kooperácia pri tvorbe obchodného plánu
  • Reporting Obchodnému riaditeľovi

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie strojárskeho zamerania
  • Skúsenosti na obchodnej pozícii v strojárstve/technike minimálne 3 roky (skúsenosti so zákazkovým, kusovým predajom)
  • Aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka podmienkou
  • Ochota vycestovať mimo SVK (cca 1x mesačne)
  • Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie
  • Silný technický profil

Benefity

  • Sociálny program
  • Systém benefitov
  • 13. plat

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Obchod a marketing | Obchod | Manažér klúčových klientov | Regionalny manažér | Stroje | Automobilový priemysel | Akvizícia | B2B | Sales representative