pripája sa...

OBCHODNÝ MANAŽÉR PRE LOGISTICKO-DISTRIBUČNÚ SPOLOČNOSŤ

Lokalita Prešovský kraj
Publikované 6 hodinami
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-13-25397

Náš klient, ktorým je medzinárodá logistická spoločnosť, Vám ponúka príležitosť využiť Vaše skúsenosti a potenciál na pozícii OBCHODNÍK - pre Poprad.

Hlavnou náplňou práce je:

  • Akvizícia nových potenciálnych zákazníkov v zverenom regióne (napr. výrobné spoločnosti, obchodné centrá a pod.) v oblasti paletovej nákladnej prepravy
  • Starostlivosť o zverených zákazníkov v danom regióne
  • Príprava cenových ponúk, navrhovanie a vyjednávanie zmluvných podmienok, príprava zmluvných podkladov pre nových a existujúcich zákazníkov
  • Zodpovednosť za plnenie mesačných obchodných plánov zvereného regiónu
  • Sledovanie a vyhodnocovanie výsledkov prevádzky a prispôsobovanie aktivít potrebám prevádzky
  • Vykonávanie administratívnych úloh súvisiacich s výkonom práce
  • Reporting

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • Prax v oblasti OBCHODU/LOGISTIKY/PREPRAVY - minimálne 2 roky
  • Anglický jazyk - VÝHODOU
  • Aktívny, pracovitý, lojálny človek

  • Zázemie silnej, prosperujúcej nadnárodnej spoločnosti patriacej k lídrom na slovenskom trhu v oblati prepravy
  • Motivačné platové ohodnotenie
  • Vzdelávací firemný program
  • Služobné auto aj na súkromné účely
  • Notebook s dátovým napojením, mobilný telefón

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Engineering | Logistika | Obchod | Logista | Manažér | Manažér klúčových klientov | Zákazník | Sales representative