pripája sa...

OBCHODNÝ MANAŽÉR - DROGISTICKÝ TOVAR

Lokalita Prešovský kraj
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Jakabová Katarína
Ref. Č. 3-13-24616

Ste skúsený obchodník? Pohybujete sa v oblasti FMCG, konkrétne v oblasti drogistického tovaru ?
Ponúkame vám príležitosť využiť svoje skúsenosti na pozícii Obchodného manažéra.

Vašou náplňou práce bude:

  • vyhľadávanie nových obchodných príležitostí na zverenom trhu
  • udržiavanie dobrých obchodných vzťahov s existujúcimi klientmi
  • prezentovanie produktov spoločnosti
  • zodpovednosť za celý priebeh obchodu- od vytvorenia objednávky, až po úhradu pohľadávky
  • sledovanie pohľadávok
  • pravidelný reporting o obchodných výsledkoch
  • riešenie reklamácií – dobropisy, príprava a vyhotovenie podkladov
  • vypracovanie požiadavky pre plány, marketing a pod.
  • účasť na výrobných poradách a iných poradách ohľadom predaja

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
  • aktívna znalosť AJ prípadne iného cudzieho jazyka - VEĽKOU VÝHODOU
  • znalosti z oblasti predaja spotrebného tovaru, drogéria, medicínsky tovar - VEĽKOU VÝHODOU
  • znalosť balíka MS office na pokročilej úrovni
  • vynikajúce komunikačné a negociačné zručnosti
  • analytické myslenie
  • schopnosť tímovej práce
  • časová flexibilita

Benefity budú vybraným uchádzačom odprezentované na osobnom pohovore.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Obchodný zástupca | FMCG | B2B | B2C | MO | VO | Sales representative