pripája sa...

Obchodný manažér

Lokalita Trnava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 100 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Pethövá Stanislava
Ref. Č. 1-13-33491

Pre spoločnosť pôsobiacu v automobilovom priemysle hľadáme skúseného obchodníka, ktorý má chuť cestovať.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • starostlivosť o existujúcih zákazníkov na Slovensku, ale aj v rámci strednej Európy
  • akvizícia nových pracovných príležitostí
  • aktívna komunikácia s výrobcami áut alebo dodávateľmi do automotive
  • prezentovanie spoločnosti
  • aktívne cestovanie do zahraničia
  • vyjednávanie, dohadovanie obchodných podmienok
  • reporty
  • komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • analýza trhu a konkurencie
  • zodpovednosť za plnenie plánov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Skusenosti s predajom technického produktového portfólia ( strojárstvo, automotive, priemysel)
  • aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • komunikatívnosť, dynamika, samostatnosť

Benefity

  • auto
  • mobil
  • notebook

Obchod a marketing | Obchod | Manažér klúčových klientov | Account manager | Obchodný zástupca | Oblastny manažér | Akvizícia | Automobilový priemysel | B2B | Medzinárodný | Priemysel | Stroje | Technický | Sales representative