pripája sa...

OBCHODNO - TECHNICKÝ ZÁSTUPCA!

Lokalita Nitrianský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 500 EUR
Publikované 16 dňami
Kontakt Malíková Petra
Ref. Č. 2-30-31034

Náš klient, slovenská spoločnosť zaoberajúca sa výrobou uhlíkových ložísk a tesnení, Ti ponúka príležitosť rozvíjať svoje znalosti na pozícii OBCHODNO - TECHNICKÝ ZÁSTUPCA!

Máš vyštudovanú VŠ v technickej oblasti? Ovládaš anglický jazyk na úrovni, kedy si schopný viesť obchodné jednanie? Si tímový hráč, ktorý sa rád niečo nové naučí?

Tvojou náplňou práce bude predovšetkým:

  • tvorba a riadenie predajných/marketingových stratégií
  • riadenie obchodného oddelenia
  • vedenie obchodných jednaní so zákazníkmi
  • zúčastňovanie sa obchodných zahraničných ciest
  • komunikácia s novými a súčasnými zákazníkmi
  • starostlivosť o súčasných zákazníkov a riešenie ich technických a odborných otázok
  • marketingové aktivity zamerané na aktualizáciu webových stránok a reklamných materiálov

Požiadavky

  • ukončené vzdelanie v technickej oblasti
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • nemecký jazyk výhodou
  • tímový duch
  • ochota učiť sa
  • ochota cestovať - služobné cesty do rôznych Európskych krajín
  • obchodné myslenie

Benefity

  • nárok na osobné ohodnotenie po skúšobnej dobe
  • osobný automobil - zatiaľ na pracovné účely
  • notebook
  • mobilný telefón
  • odmeny 2x ročne vo výške 50% hrubej mzdy
  • možnosť získania bezúročnej pôžičky
  • príspevok na dopravu

Obchod a marketing | Obchod | Marketing | Account executive | Špecialista | Obchodný zástupca | Manažér klúčových klientov | Account manager | Sales representative