pripája sa...

OBCHODNO - TECHNICKÝ ZÁSTUPCA

Lokalita Košický kraj
Publikované 11 dňami
Kontakt Sedláková Katarína
Ref. Č. 3-13-25126

Ste skúsený obchodník a poznáte technický predaj? Chcete využiť svoje know-how a rozšíriť svoje zručnosti? Ponúkame vám príležitosť na pozícii OBCHODNO-TECHNICKÉHO zástupcu pre Východné Slovensko.

Náplň práce:

  • Aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • Technické poradenstvo zákazníkov
  • Vyjednávanie obchodných podmienok, cien
  • Zodpovednosť za celý projekt až do momentu odovzdania diela
  • Servisné poradenstvo zákazníkom
  • Pravidelný reporting

Požiadavky

Hľadáme kandidáta, ktorý:
  • má skúsenosti s technickým obchodom
  • má znalosť Aj min. na mierne pokročilej úrovni (B1)
  • pochádza z Košického, resp. Prešovského kraja a pozná trh
  • je ochotný cestovať v rámci východného Slovenska
  • disponuje silnou technickou zdatnosťou
  • má vyborné komunikačné a negociačné zručnosti

Spoločnosť ponúka prístup k najmodernejším technológiám, účasť na prestížnych projektoch a uplatnenie a rozvoj Vašich znalostí a schopností.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Produktový manažér | Obchodný zástupca | Automatizácia | Akvizícia | B2B | Priemysel | Sales representative