pripája sa...

OBCHODNO - MARKETINGOVÝ REFERENT

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 22363

Si komunikatívny, dynamický a máš inovatívne myslenie? Chceš pracovať v skvelom tíme? Hľadáš kreatívnu prácu? Chceš sa realizovať aj mimo stien kancelárie?

Dokáž nám, že hľadáme práve teba!

Na pozícii OBCHODNO - MARKETINGOVÝ REFERENT bude Tvojou náplňou práce:

  • Príprava a riadenie marketingových aktivít (kampane, eventy, podpora predaja)
  • Kooperácia pri tvorbe a dodržiavaní marketingového plánu
  • Návrh a príprava jednoduchých grafických podkladov
  • Správa webshopu z hľadiska dizajnu a zákazníckych nastavení
  • Komunikácia s médiami a dodávateľmi marketingových predmetov a služieb
  • Príjem a spracovanie zákazníckych objednávok
  • Technická podpora pre zákazníkov
  • Podpora obchodného oddelenia
  • Kooperácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

  • Min. SŠ vzdelanie
  • Prax v administratíve/obchode/marketingu min. 3 roky
  • Komunikatívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka
  • VP sk. B
  • Znalosť práce s grafickým programom Indesign, Adobe Photoshop alebo Corel draw výhodou

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Obchod a marketing | Obchod | Marketing | Špecialista | Značka | Event / udalosť | Junior | Marketing | Podpora predaja | Marketing analyst