pripája sa...

OBALOVÝ PLÁNOVAČ V AUTOMOTIVE

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 7 hodinami
Kontakt Nemlaha Ivan
Ref. Č. 1-21-28781

Buďte presne tým človekom, ktorého potrebuje významný dodávateľ v automobilovom priemysle! Vaša nová pozícia sa volá OBALOVÝ PLÁNOVAČ.

Náplň práce:

  • plánuje dodávky obalov, kontroluje stav obalov a spravuje obaly v rámci celého závodu
  • spolupracuje s oddeleniami plánovania materiálu a plánovania výroby
  • práca v systéme OPAL
  • objednávanie nových obalov
  • dodržiavanie pracovných postupov pri práci s obalmi

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosti v oblasti logistiky aspoň 1 rok
  • Skúsenosť s JIT VÝHODOU
  • NEMECKÝ alebo ANGLICKÝ JAZYK na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • Skúsenosti s programom SAP, alebo OPAL výhodou
  • Odolnosť voči stresu
  • Dobré komunikačné a organizačné zručnosti

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • semestrálne bonusy
  • príspevok na dopravu
  • 3. dôchodkový pilier
  • možnosť kariérneho rastu v rámci celej spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Engineering | Strojárstvo | Logistika | Logista | Procesný inžinier | Automobilový priemysel | Preprava | Sklad | Zákazník | AutoCAD | Dodávateľ | FIFO | Lean | Production planner