O365 Cloud Messaging & Collaboration Specialist

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 700 €
Ref. Č.
1-16-40246-4

Pre nášho klienta, ktorý s dlhoročnou tradíciou pôsobí v oblasti plynárenského priemyslu, hľadáme špecialistu na prostredie Office 365, ktorého úlohou bude spravovať a podporovať toto prostredie a pridružené servisy v cloudovom prostredí.

Náplň práce:

  • podpora, konfigurácia, vývoj údržba a monitoring O365
  • dizajn, optimalizácia a implementácia nových servisov vzhľadom na technické požiadavky
  • application and resource management, security, change management
  • administrácia MS Teams, SharePoint Online, ODFB, Power Platform a iných zverených 3rd party aplikácií v ekosystéme O365
  • Level 3 podpora pre Office 365 cloud
Požiadavky

· skúsenosti s administráciou SharePoint Online, MS Teams, Exchange online, Outlook, OneDrive for business

· PowerShell

· skúsenosti s Azure Active Directory, ideálne v kontexte O365

· Experience with managing and administering O365 Tenants for large organizations as a level 3 resource

· znalosti ITIL, Service Management and Service Delivery

· Efektívna komunikácia v angličtine

Benefity
  • 13.fixný plat
  • výročný bonusový plat
  • 2x ročne finančné odmeny do výšky 2 platov
  • Home Office až 50% času
  • 3x sick days za rok
  • 400 eurový benefit vo forme poukážok
  • Plne hradené gastro lístky aj počas dovolenky či štátneho sviatku
  • Flexibilná pracovná doba