pripája sa...

NVH Junior inžinier

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované asi rokom
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23090

Využie príležitosť pracovať pre spoločnosť, ktorá je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel.

Vašou náplňou práce bude:

  • Priama podpora NVH senior inžiniera
  • Subjektívne testovanie vozidiel v rámci spoločnosti a u zákazníka
  • Overovanie EOLT na výrobných linkách
  • Korelácia, nastavovanie a kalibrácia testerov
  • Analýza produktových, procesných a testovacích parametrov s využitím štatistických metód Six Sigma
  • Komunikácia s technickými centrami
  • Poskytovanie inžinierskej podpory a asistencia pri zavádzaní inžinierskych zmien, nových materiálov a nových procesov

Požiadavky

  • vedomosti v oblasti vibroakustiky a dynamiky
  • technická zručnosť
  • základy programovania v Labview
  • štatistické metódy
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • flexibilita a ochota cestovať (aktívny vodič)

Spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti, kvalitné pracovné podmienky, možnosť profesného rastu a motivujúce platové ohodnotenie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Procesný inžinier | Technológ | 8D | Six Sigma | Technický | Quality inspector