pripája sa...

NOVÁ HR VÝZVA V TRENČÍNE!

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 2 dňami
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 5-12-25444

Popis Práce

Hľadáte novú výzvu v HR?

Máme niečo pre Vás!

Náš klient, medzinárodná výrobná spoločnosť, hľadá skúseného kandidáta na pozíciu HR BUSINESS PARTNER!

Náplň práce:

  • Zastrešovanie chodu HR oddelenia
  • Nábory zamestnancov
  • Zodpovednosť za vzdelávanie zamestnancov, tréningy
  • Podpora a poradenstvo líniovým manažérom
  • Zastrešovanie duálneho vzdelávania
  • Implementácia nových projektov, účasť na strategických projektoch a rozhodnutiach

Požiadavky

Aký kandidát nás zaujme?
  • Min. 5 rokov skúseností na HR oddelní vo výrobnej firme PODMIENKOU, automotive veľkou výhodou
  • Komplexná znalosť HR procesov
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Iniciácia/účasť na strategických projektoch

Benefity

Čo ponúkame?
  • Medzinárodné prostredie
  • Samostatnú pozíciu s možnosťou sebarealizácie
  • Možnosť postupu na manažérsku pozíciu
  • Účasť na korporátnych projektoch

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | HR | Generalista | Business partner | Manažér | Špecialista | Senior | Vzdelávanie a rozvoj | Nábor | Talent management | Kompenzácia a výhody | Personnel officer