pripája sa...

NORMOVAČ PRÁCE/METODISTA

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Jopeková Martina
Ref. Č. 3-30-31971

Baví Vás úzká spolupráca s výrobou a zlepšovanie nastavených procesov?
Máte skúsenosti so spracovaním spotreby času, s kontrolou a revíziou existujúcich noriem?
Je pre vás výzvou analyzovať pracovisko a identifikovať stratové výrobné časy?
Tak hľadáme práve Vás.

Náplň práce:

  • Definovanie lay-outov zariadení výrobných liniek,
  • Zavádzanie metód pre zlepšenie času cyklu výrobkov
  • Aplikovanie 5S, 5T, vizuálneho manažmentu a štandardov
  • Vytváranie návrhov ergonomických riešení
  • Identifikácia a eliminácia aktivít s nulovou pridanou hodnotou
  • Vykonávanie analýz kapacít liniek
  • Hľadanie úzskeho miesta na výrobných linkách s možnými návrhmi na zlepšenie
  • Práca so SAP na dennej báze
  • Každodenná komunikácia a spolupráca s ostatnými oddeleniami v podniku

Požiadavky

  • VŠ vzdelanie technického zamerania ideálne v odbore priemyselného inžinierstva
  • Znalosť postupov normovania práce
  • Znalosť metód neustáleho zlepšovania
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Analytické schopnosti
  • Scopnosť samostatnej práce

Benefity

  • Benefitný systém
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Engineering | Strojárstvo | Metalurgia | Inžinier | Technológ | Mechanický | Technický | Výroba | Obrábanie | Zváranie | Technológia | Automobilový priemysel | Methodist