pripája sa...

NodeJS Developer

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 300 - 3 000 EUR
Publikované 23 dňami
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-30258

Baví Ťa JavaScript ale frontend nie je tvoja šálka kávy? Teraz je tu príležitosť aj v rámci JS BE vývoja - pridaj sa k web dev tímu ako NODE.JS developer!

Náplň práce:

  • Vývoj BE pre internet banking platformy v Node.js
  • práca so server-side technológiami (Node.js, REST, NestJS, ExpressJS, OAuth, JWT, Websockets)
  • Spolupráca s front-end a back-end developermi
  • Písanie viacnásobne použiteľného, testovateľného a efektívneho kódu
  • Dizajn a implementácia aplikácií
  • Implementácia bezpečnostných opatrení
  • Optimalizácia aplikácií
  • Komunikácia s dodávateľmi a ostatnými členmi tímu

Požiadavky

  • profesionálna skúsenosť s vývojom v Node.js
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2)

  • výsledný plat závisí od skúseností a znalostí kandidáta a môže byť vyšší ako je inzerovaná suma
  • finančné bonusy
  • flexibilný pracovný čas
  • home office
  • cestovanie
  • možnosť relokacie v rámci spoločnosti

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Web developer | Backend(BE) | Javascript | Programmer