Nepremárni možnosť pracovať v skvelej firme ako finančný koordinátor

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 23875

Chceš pracovať v spoločnosti z ktorej nikto nechce odísť ? Jedna z najznámejších kozmetických firiem hľadá do svojho tímu finančného koordinátora ako zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky (cca. 3 roky). Nepremrhaj príležitosť pracovať v priateľskom prostredí, kde sa všetci vzájomne rešpektujú a podporujú, cenia si otvorenú komunikáciu a proaktivitu.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Príprava, kontrola a spracovanie finančných materiálov (faktúry, bankové účty..)
  • Príprava podkladov pre účtovníkov vrátane podkladov k analýzam
  • Zodpovednosť za finančnú koordináciu vybraných projektov
  • Príprava reportov pre nadriadených
  • Spolupráca s finančným oddelením a externými účtovníkmi
  • Aktívna spolupráca na zefektívňovaní procesov a postupov

Požiadavky

Čo očakávame my od teba?
  • Ekonomické vzdelanie OA / VŠ
  • Minimálne 2 roky skúseností na obdobnej pozícií
  • Mierne pokročilá úroveň anglického jazyka ( B1 )
  • Vzdelanie alebo skúseností v oblasti účtovníctva PODMIENKOU
  • Príjemné vystupovanie
  • Precíznosť a analytické myslenie

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Analýzy | Fakturant | Záväzky | Pohľadávky | Zlepšovanie | Junior | Finance accountant